Lustra, podobnie jak okna, dodają światła do wnętrza. Możesz używać ich prawie bez ograniczeń. Dobrze umieszczone lustro nadaje pomieszczeniu jasności i otwartości. Aby jednak maksymalnie wykorzystać lustra, ważne jest, aby sparować odpowiednie lustro z odpowiednią lokalizacją.

Lustro może powiększyć dowolną przestrzeń

lustra ursynów warszawa sklep

Wiele osób używa luster przede wszystkim do upiększania. Jednak niewielu uważa je za doskonałe uzupełnienie wnętrza lub za praktycznego pomocnika w optycznym powiększaniu dowolnej przestrzeni. Zobacz rolety rzymskie warszawa sklep.
Wiele osób korzysta z luster, szczególnie w małych pokojach, korytarzach lub korytarzach, ponieważ są w stanie wizualnie je powiększyć. Możesz umieścić lustro na jednej ze ścian w domu, aby pomieszczenie wydawało się większe.

Lustro – dodatkowe źródło oświetlenia

Lustra nie tylko powiększają przestrzeń, ale także dodają więcej światła w pomieszczeniu. Nie mogą tworzyć światła, tylko je odbijają. Lustra odbijają z powrotem do pomieszczenia większość światła, które na nie pada. Na przykład lustro umieszczone naprzeciwko okna w małej sypialni będzie odbijało światło w pomieszczeniu, sprawiając, że pokój będzie jaśniejszy i większy.

Lustro jako idealny element dekoracyjny

Nietypowe kształty luster nadają wnętrzu indywidualności i oryginalności. Ich użycie jest niezwykle różnorodne i to od Ciebie zależy, gdzie je umieścisz – na ścianach, sufitach, meblach lub po prostu oprzesz je o ścianę.
Gdzie używać luster

Lustra Sklep Warszawa

Lustra są bardzo wszechstronne, dzięki czemu można je stosować w każdym pomieszczeniu. Większość projektantów woli umieścić je w strefie wejściowej. Przestrzenie pozbawione naturalnego światła idealnie nadają się do umieszczenia luster.

lustra sklep warszawa ursynów
 1. Kominek
  Lustro umieszczone nad kominkiem może odbijać płomienie. To zmniejsza uczucie zimna i ciemności. Odbicie pomaga stworzyć cieplejsze wrażenie.
 2. Garderoby
  W większości mieszkań garderoby nie mają okien. Możesz rozjaśnić pomieszczenie poprzez umieszczenie luster zarówno na suficie, jak i na ścianach. Daje to iluzję świetlika.
 3. Między dwoma oknami
  Jeśli umieścisz lustro między dwoma oknami, pomoże to zmaksymalizować naturalne światło.
 4. Korytarze
  Po umieszczeniu lustra na końcu korytarza będzie ono większe niż w rzeczywistości. Otrzymasz ten efekt lustra nieskończoności.
 5. Ciemne ściany
  Czy masz ciemną ścianę akcentującą w swoim domu? Połóż lustro na tej ścianie, pokój nie będzie tak zimny i mały. Lustro odbije jaśniejszą stronę pokoju.
 6. łazienka
  Jeśli masz łazienkę bez okna, wystarczy duże lustro nad umywalką. Jeśli jednak masz miejsce na ścianie, zastanów się nad dodaniem kolejnych luster. Pomogą ci poszerzyć przestrzeń.