Jeśli kiedykolwiek miałeś problem z tym, aby Twoje mieszkanie stanowiło idealną równowagę między funkcjonalnością a stylem, musisz zapoznać się z poniższymi poradami.

Szafki

Jeśli szafki kuchenne lub łazienkowe są przestarzałe lub po prostu nie w twoim stylu, masz kilka opcji, które są całkowicie tymczasowe. Jeśli szafki mają istniejące pokrętła, zastanów się nad ich wymianą na coś bardziej w swoim stylu. Pamiętaj tylko, gdzie umieścisz stare, abyś mógł je wymienić, zanim się przeprowadzisz.
Przed zakupami zrób listę potrzebnych nowych. Jeśli jakieś są w stylu uchwytu z dwiema śrubami, zmierz przestrzeń między nimi, aby upewnić się, że nowe pasują bez nowych otworów.

Aby uzyskać kolejną dramatyczną zmianę, rozważ usunięcie niektórych górnych drzwi szafki. Oczywiście nie chcesz wypróbować tego na zagraconych szafkach na żywność, ale szafka na zastawę stołową jest świetną opcją. Obszar jest teraz bardziej przestronny.

Oświetlenie

W większości przypadków wymiana opraw oświetleniowych jest w rzeczywistości procesem tymczasowym. Łatwo je wymienić przed przeprowadzką, co jest ogromną zaletą, ponieważ możesz przenieść zakupione urządzenia do następnego domu. Przejście z mosiężnego i kryształowego żyrandola z lat 80. na nowoczesne urządzenie w mgnieniu oka zaktualizuje jadalnię!

Malowanie ścian bez faktycznego malowania ścian

Tymczasowa tapeta staje się coraz bardziej dostępna, co jest niesamowite, jeśli szukasz eleganckiej wzorzystej ściany lub chcesz dodać nieco fajnej tekstury o wyglądzie cegły.

Ale co, jeśli chcesz tylko jednolity kolor? Czy wiesz, że tworzą tymczasową tapetę malowaną? Zgadza się – możesz przejść do sklepu z narzędziami i wybrać jeden z tysięcy kolorów farb!

Jeśli jesteś rozdarty między dwiema świetnymi opcjami wynajmu, porozmawiaj z zarządem o tym, jakie typy zmian będą dozwolone. Może się okazać, że jeden jest znacznie bardziej elastyczny niż drugi. Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą ci odkryć nowy potencjał wynajmu.